Yangın Merdiveni İmalatında Kulanılacak Malzemeler

Kategori : Yangın Merdivenleri İmalatında Kulanılacak Malzemeler
Fiyat : Öncelikle Yangın Merdivenleri Sizlerin Can Simidi Olduğunu Unutmayınız ve Alışmerişinizde Bilinçi ve İşinin Erbabı Firmalar İle Çalışmanız Yararınıza Olacaktır. Sizde Firmamızın Kusursuza Yakın Hizmetlerinden Faydalanmak İsterseniz Biz 1974 Yılından Buyana Buradaydık Burada Olmaya Devam Edeceğiz.

Yangın Merdiveni İmalatında Kulanılacak Malzemeler

Öncelikle  yangın merdivenlerinin bir süs eşyası olmadığını bimemiz ve ihtiyaç duyulduğunda can simidi olduğunu unutmamak gerekiyor. Yangın merdivenleri yangın anında işlevini kusursuzca yerine getirmelidir aksi taktirde işyerinde sizin ve çalışanlarınızın hayatları tehlikeye girmiş olur. İyi bir yangın merdiveni nasıl olmalıdır? iyi bir yangın merdiveni imalatı öncelikle iyi bir exper mühendis tarafından kurulumun yapılacağı yerin zemin analizleri jeolojik laboratuvarlarda uygun olup olmadığı ile başlayan inceleme silsilesinin ilk adımıdır. Yangın merdiveni üretiminde 2. adım ise binanın ve yapılacak yangın merdivenin ve kulanılacak malzemelerin statik hesaplarının uzman ekipler tarafından iyi yapılmasıdır. Yangın merdiveni malzemeleri tse ve uluslar arası kalite normlarına uygun olması gerekmektedir. 4. adımı ise yangın merdiveni imalatında çalışacak kişilerin kalifiye eleman olmalarıdır. 5. adımı ise yönetmeliğe uygun proje çizimi ve çizimin ilgili devler mercilerine onaylatılmasıdır. 6. adımı ise yanmaz malzeme ve yanmaz boya kulanılmalıdır.


Yangın Merdiveni Standary Malzeme Listesi

  • ana taşıyıcı direkler minimum ( tse,en ve din kalite belgeli ) 120*120=5 mm kalınlığında malzemelerden öretilmesi gerekmektedir.
  • yangın merdiveni basamak ebatları 100*25*3*2 ebatlarında ( tse,en ve din kalite belgeli ) olmalıdır.
  • yangın merdiveni imalatında kulanılacak basamak ve sahanlık sacları ( tse,en ve din kalite belgeli ) minimum 4/5 mm baklava dilimli desenli ( tse,en ve din kalite belgeli ) saclardan üretilmeidir.
  • yangın merdivenleri yağmurlu ve karlı havalarda acil durumlarda kaçışan insanların ( tse,en ve din kalite belgeli ) kaymayacağı malzemelerden imal edilmelidir.
  • yangın merdiveni basamak ve platform taşıyıcı ( tse,en ve din kalite belgeli ) karkası 40*8*=4 mm kalınlığında demirden imal edilmelidir.

Sizde Kaliteli ve Uygun Bir Yangın Merdiveni Yaptırmak İstiyorsanız Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.

KATEGORİLER

SAYFALAR

HABERLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ