Makaralı Yangın Merdiveni

Kategori : Makaralı Yangın Merdiveni
Fiyat : Makaralı Yangın Merdiveni Sistemleri Makaralı yangın merdiveni, yangın merdiveleri'nin imalati yapılacak yerin yangın merdiveni için uygun olmadığ alanların vazgeçilmez çözümüdür. Yangın merdiveni tc kanunları ile zorunlu hale getirilip yaptırımlar ve cezai işlemler ile desteklendikten sonra bir işyerinin kulanım amacı ne olursa olsun yangın merdiveni yaptımak kaçınılmaz oldu yaptırmaktan kaçıp ve zaman kazanmak için geciktiren işyerlerine mühür vuruldu dolayısı ile baya bir yaygınlaştı.Fiyat 5.000 tl olmalıdır.

Makaralı Yangın Merdiveni Sistemleri

Makaralı yangın merdiveni, yangın merdiveleri'nin imalati yapılacak yerin yangın merdiveni için uygun olmadığ alanların vazgeçilmez çözümüdür.  Yangın merdiveni tc kanunları ile zorunlu hale getirilip yaptırımlar ve cezai işlemler ile desteklendikten sonra bir işyerinin kulanım amacı ne olursa olsun yangın merdiveni yaptımak kaçınılmaz oldu yaptırmaktan kaçıp ve zaman kazanmak için geciktiren işyerlerine mühür vuruldu dolayısı ile baya bir yaygınlaştı.

Bir iş yeri yangın merdiveni yaptırmak zorunda ancak kiraladığı veya satın aldığı yerin 3 tarafı bitişik bana ve öntarafı ise anayol, sokak veya kaldırım olduğundan yangın merdivenin kaplamış olduğu 375*210 cm alan kaplayan çelik kütleyi zemine kadar indirme mecburiyeti var ancak belediye ve karayolları engeline takılmaktadır tam bu noktada makaralı yangın merdiveni alternatifi devreye girmektedir.

Makaralı yangın merdiveni ırgat,çelik halat, bakalit veya metal makaralar sayesinde hareketli olarak üretilen sistemin adıdır. Makaralı yangın merdiveni uygulaması yapa firmalar şuna dikkat etmelidir. Makaralı yangın merdiveni yapacağınız cephede iyi bir analiz yapıp yangın merdiveni tamamıyla askıda olacağından dolayı montajı normal daidesel veya z tipi yangın merdivenlerine göre daha titiz bir işçilik gerektirmektedir.

Makaralı yangın merdivenleri binanın zeminine inmeden 1. Kat hizasında bitirilip zemine ulaşım için makaralı yangın merdiveni sistemi yapmaları gerektektedir. Makaralı yangın merdiveni dış ortamda çeşitli etkenlere maruz kaldıklarından dolayı kulanılacak malzemelerin kesinlikle 1. Kalite ve TSE standartlarında olmasına özen gösterilmelidir aksi taktirde olası bir yangın durumunda işlevini hakkıyla yerine getiremeyebilir buda can kayıplarına sebebiyet vermektedit.

Sizde kaliteli ve yönetmeliğe uygun bir makaralı yangın merdiveni yaptırmak istiyorsanız lütfen güler yüzlü satış temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz…

KATEGORİLER

SAYFALAR

HABERLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ